Standardy ochrony małoletnich_SP7

Standardy ochrony małoletnich to zbiór zasad, które stawiają ochronę dziecka w centrum działań i wartości organizacji i tym samym pomagają tworzyć dla dzieci bezpieczne, wolne od przemocy przyjazne środowisko. Naczelną i niepodważalną zasadą wszystkich działań podejmowanych przez pracowników Szkoły Podstawowej nr 7 im. Batalionu "Zośka" z Oddziałami Integracyjnymi w Otwocku jest działanie dla dobra dziecka i w jego najlepszym interesie, poprzez wspieranie go w rozwoju i rozpoznawanie jego potrzeb. Mając na uwadze, że dziecko wymaga szczególnej opieki i troski, w tym właściwej ochrony przed krzywdzeniem, został stworzony dokument Polityka ohcrony małoletnich przed krzywdzeniem. Dokument skierowany jest do pracowników szkoły,(pedagogicznych, niepedagogicznych, praktykantów, wolontariuszy, stażystów) oraz rodziców. Został zredagowany, by zyskać poczucie pewności, że nasza szkoła zawsze będzie podejmowała wszelkie możliwe działania, aby zapobiegać krzywdzeniu dzieci.

filmik edukacyjny dla uczniów klas  I-III.
"Zgadzam się albo i nie! Jak szanować granice – swoje i cudze"

Data dodania: 2024-06-27 15:42:16
Data edycji: 2024-07-05 00:57:42