świetlica szkolna

Zapraszamy do świetlicy w godzinach: 7:00-17:00

Dzieci z klas 1-3 przebywające w świetlicy uczestniczą  w różnych zajęciach i aktywnościach. Uczniowie mają możliwość rozwijać swoje zdolności manualne robiąc bransoletki, tkając na krosnach, wykonując różne prace plastyczne i techniczne, konstruując liczne budowle z klocków. Organizowane są tzw. Odrabianki, podczas których dzieci odrabiają lekcje pod opieką nauczyciela. Uczniowie mają czas na swobodną zabawę wedle własnych potrzeb i zainteresowań. Przez cały rok szkolny dzieci spędzają także czas na dworze: świetlica ma do dyspozycji dużą przestrzeń zieloną, gdzie odbywają się np. zabawy biegowe oraz plac zabaw, gdzie jest miejsce na wspólną zabawę. Dzieci podczas zajęć świetlicowych uczestniczą w zabawach sportowych w sali gimnastycznej. Świetlica wyposażona jest w liczne gry, książki oraz materiały plastyczne. Wszyscy tu dobrze się znają i tworzą razem małą, zgraną społeczność.

Zespół nauczycieli pracujących w świetlicy:

Sylwia Noras
Agnieszka Adamowicz