VII Edycja #SprzątamyDlaPolski_22 kwietnia 2024

VII Edycja #SprzątamyDlaPolski ?

22 kwietnia 2024 roku w międzynarodowym dniu ziemi, w całej Polsce przyłączamy się do akcja sprzątania lasów i okolicznych terenów zielonych. ♻️ Wydarzenie #SprzątamyDlaPolski skierowane jest w szczególności do przedstawicieli młodego pokolenia. Wspólnie zadbajmy o naszą planetę! ??

W dotychczasowych sześciu edycjach udział wzięło już prawie półtora miliona Uczestników, którzy sprawili, że ich małe ojczyzny stały się piękniejsze. Wszyscy z nas pokazali, jak ważna jest troska o wspólne dobro! Śmiało można stwierdzić, że uczestnicy akcji to EKO-PATRIOCI!

W tym roku sprzątamy teren przyszkolny i okoliczny brzeg rzeki Świder.

Wszystkich mieszkańców Mlądza zachęcamy dowspólnego  sprzątania miejsca zamieszkania, miejsc spacerowych, terenów nad rzeką Świder. Niestety tak się składa, że sprzątają najczęściej Ci, co nie śmiecą. Dajmy jednak dobry przykład i pokażmy tym śmiecącym dobre maniery.Podejdźmy świadomie do tematu śmieci i miejmy wpływ na to, co jest możliwe.Wychodząc do sklepu, na spacer, przed dom pozbierajmy śmieci. Weźmy  udział w spontanicznej akcję nie tylko w Dzień Ziemi i posprzątajmy świat. Worki na śmieci będą rozdawane w szkole podczas najbliższego zebrania z rodzicami (14 marca 2024r).
Życząc sobie i następnym pokoleniom lepszego, bo czystego świata
Koordynator akcji: Joanna Przepiórkiewicz

Data dodania: 2024-02-09 11:48:34