Ach, co to był za BAL!

22 czerwca 2023r.

w ciepły czerwcowy wieczór, gdy już słoneczko chyliło się ku zachodowi, Ósmoklasiści mieli swój pożegnalny BAL. W swych pięknych strojach i eleganckich sukniach wychowankowie klasy 8a przechadzali się po szkolnych korytarzach, ukazując swą dorosłą twarz. Bal ósmoklasisty, to była wyjątkowa chwila w ich życiu. Tego dnia tańce i śmiech wypełniały powietrze, przyjaźń, miłości mieściły się w jednej przestrzeni.  Ósmoklasiści tańczyli i śpiewali, a w oczach nieśmiało pojawiały się łzy, bo wiedzieli, że to ostatnia szkolna zabawa.
Tego dnia, na balu  wychowawczyni klasy, Pani Joanna Przepiórkiewicz, była ich wielką gwiazdą i choć to była ostatnia szkolna zabawa, pełna radości i smutku, Jej rola w życiu tych uczniów będzie na zawsze niezapomniana i nieustraszona.

Nasi Kochani Ósmoklasiści, wspomnijcie tę jedyną w swoim rodzaju noc. Przed Wami jeszcze wiele do zrobienia, do zdobycia ! Wspominajcie i cieszcie się, że to była piękna część Waszej historii. Bal ósmoklasisty, w dniu dwudziestego drugiego czerwca, Niech pozostanie na zawsze w Waszych sercach.

Zyczymy Wam wszystkiego najlepszego!
Społeczność Otwockiej Siódemki

Data dodania: 2023-06-29 22:52:28